فروش ویلا در شهرک دریاکنار 09116392262

فروش ویلا درشهرک دریاکنار 09116392262

فروش ویلا درشهرک دریاکنار 09116392262 : کد144

  • ۶۷۰ متر زمین بنا ۳۰۰ متر
  • دو طبقه قدیمی قابلیت بازسازی و نوسازی دارد.
  • در یکی از گرانترین خیابان این شهرک زیبا ونزدیک به دریا واقع شده
  • حیاط مشجر دور ویلا فضای سبز بسیار زیبا که جزو فضای سبز مشاع شهرک می‌باشد که جلوه خاصی به ویلا داده
  • مناسب برای سرمایه گذاری
  • تک مالک وفروشنده واقعی
  • کوچه امن ودنج گذری ممتاز با دسترسی عالی به دریا
  • بهترین لوکیشن شهرک
  • سند شش دانگ با اصالت

تمامی مطالب ومحتوا این سایت کاملا اختصاصی تهیه شده هرگونه سو استفاده ‌کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت مدیریت املاک ویلای من کارشناس آقای محمد علیزاده باتشکر.

شاید به دلیل گذشت زمان قیمت تغییر کند…

کارشناس فروش:

علیزاده  ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲

شهرک دریاکنار:

شهرک دریاکنار دراستان مازندران حد فاصل ۵ کیلومتری شهرستان بابلسر جزو حوزه این شهر که از ضلع غربی به شهرک خزرشهر شمالی ‌بندر فریدونکنار متصل است دریاکنار تاسیس سال ۱۳۴۰ًبا حمایت محمد رضا شاه پهلوی به اتمام رسید که از بزرگ‌ترین شهرکهای خصوصی در سطح کشور به شمار می اید این شهرک بیش از ۳۰۰ هکتار می‌باشد که از خیابان اول تا خیابان هفدهم دارای خیابان‌های زوج وفرد می‌باشد خیابان‌های زوج از خ ۶،۸،۱۰،۱۲،۱۴ و خ ۱۷ منتهی به دریا می‌باشند که از گرانترین و مجلل ترین با ابعاد متغیر نسبتا قواره های بزرگ‌تر هستند که به جهت قیمت هم گرانترینها به شمار می آیند که مشتریهای خاص خودرا به خود اختصاص داده است.

در انتهای هر کدام از خیابان زوج به سنگ چینها وصل می‌شوند که به صورت یک پیاده رو سنگی از خ سی ساید تا انتهای خیابان ۱۷ که به رستوران ساحلی وصل می‌شود که علاقه مندان زیادی را به جاده سلامتی کشانده این شهرک به نام جزیره زیبایی ها شناخته شده واز دو ورودی از اتوبان اصلی به شهرک وصل می‌شود ورودی ۱ مربوط به مالکین اصلی شهرک که با کارت مالک ورود خروج می‌کنند ورودی دوم از کنار خزرشهر برای مهمانان با کارت ورودی مهمان امکان ورود دارند.

شهرک دریاکنار:

شهرک از انتهای خیابان اول معروف به سی ساید که رستوران های سنتی ومدرن ساحلی تشکیل شده انواع غذاهای ایرانی ‌فرنگی سفره خانه های سنتی با سلیقه های متفاوت در کنار ساحل زیبای دریاکنار در تعطیلات های مختلف توریست ها ی انبوهی را از اقصا نقاط کشور در خود جای داده ودر نوع خود بی نظیر می‌باشد.

این شهرک پر طرفدار برترین شهرک ساحلی جنگلی ‌خصوصی کشور می‌باشد که هر کسی آرزوی ورود ‌‌ومالکیت را دراین جزیره زیبایی ها را دارد خیابان‌های فرد شهرک که از خیابان ۱ و۳ و۴و۵ و ۷ و ۹ و ۱۱ و۱۳ و۱۵ و۱۷ هم بیشتر حالت جنگلی که در ضلع جنوبی شهرک قرار دارد اغلب برای آرامش و دنج بودن این بخش از شهرک را انتخاب نموده که از ویلاهای سبک موشکی قدیم ومدرن وکلاسیک دران به چشم میخورد کل این شهرک زیبا محصور شده ‌دارای نگهبانهای ۲۴ ساعته می‌باشد که هر خیابان نگهبان مخصوص خود را دارد.

این شهرک دارای مدیریت در واقع هییت مدیره واعضایی دارد که تصمیمات اصلی اعم از عمرانی درزیبایی وبه روز نگه داشتن شهرک ومدیریت کلی نگهبانان وباغبانان ومدیریت گرفتن شارژ دوره ای از تمامی مالکین شهرک چه مسکونی و تجاری تفریحی کلا برای عمران ‌آبادی شهرک صرف می‌شود که هر ساله با رای اکثریت مالکین به صورت دوره ای تغییر می‌کند.

مکان های تفریحی:

داخل شهرک دریاکنار امکاناتی برای رفاه مالکین وتوریستها هایپرمارکت بانک تره بار محیطی شاد وبا انرژی برای کودکان تعریف شده دراین جزیره زیبایی ها می‌توان دوچرخه سواریهای متنوع موتور چهار چرخ اسکیت و۰۰۰۰ ودرساحل جت اسکی قایقهای موتوری وتفریحی وطرح سالمسازی دریا در خ ۱۷ کنار رستوران ساحلی این شهرک قرارداد که طی ساعتی برای خانم ها ‌آقایان مشخص شده است.

در این جزیره زیبایی حدود تقریبا یک پنجم شهرک دارای فضای سبز مشاع وبا انبوهی از درختان کهنسال وگلهای متنوعی کل شهرک را مشجر نموده ‌حالتی جنگلی در کنار دریا توجه هرکسی را به خود جلب می‌کند خرید ویلا در شهرک دریاکنار بودجه سنگینی را باید بپردازید.

طبق متراژهای مختلف این شهرک بورس خرید وفروش عالی دارد و بهترین منطقه برای سرمایه گذاران در داخل وخارج از کشور می‌باشد هرزمان که شخصی خریدی انجام می‌دهد درطی زمان کوتاه برای فروش سود ‌ارزش افزوده قابل توجهی دارد که باعث شده سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود بکشاند.

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

جزئیات ملک:

شناسه ملک: HI-06249
نوع ملک: ویلایی
وضعیت ملک: فروش
[contact-form-7 id="3484"]

نمایش های ملک:

نظر برای فروش ویلا در شهرک دریاکنار 09116392262

Avatar
امتیاز کلی:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر