فروش ویلا در شهرک خزرشهر شمالی 09116392262

فروش ویلا در شهرک خزرشهر شمالی 09116392262

فروش ویلا در شهرک خزرشهر شمالی 09116392262: کد 153

  • ۱۱۵۰ متر زمین بنا ۶۰۰ متر
  • دو طبقه دو ۳۰۰ متر مجزا هر واحد ۳۰۰ متر
  • ۳ خواب دارای مستر
  • حیاط شمالی زمین دونبش لوکیشن عالی خزرشهر شمالی
  • کوچه امن ودنج تکرار نشدنی
  • گذری ممتاز دسترسی اسان به دریا
  •  سند شش دانگ با اصالت
  • دارای پایانکار از شهرداری سازه ۱۰ سال بازسازی شده با متریال درجه یک حیاط مشجر

تمامی مطالب ومحتوا این سایت کاملا اختصاصی تهیه شده هرگونه سو استفاده ‌کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت مدیریت املاک ویلای من کارشناس آقای محمد علیزاده باتشکر.

شاید به دلیل گذشت زمان قیمت تغییر کند…

فروش ویلا در شهرک خزرشهر شمالی 09116392262

کارشناس فروش:

علیزاده  ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲

موقعیت ویلا خزرشهر :

خزرشهر شمالی یکی از با پرستیژ ترین شهرکهای خصوصی و ساحلی کشور می‌باشد که زندگی به صورت دائم یا موقت وتوریستی به شما اعتماد می دهد خزرشهر شهرکی است محصور در یکی از بهترین لوکیشن مابین شهر بابلسر و فریدونکنار می‌باشد که این شهرک در ضلع شمالی اتوبان جنب شهرک دریاکنار ودر ضلع جنوبی اتوبان شهرک خزرشهر جنوبی قرار دارد.

در واقع این دو شهرک با یک هیئت مدیره در قالب یک سازمان معروف به سازمان مالکین خزرشهر شهرت دارد که تمامی کارهای عمرانی و آبادی در این دو شهرک با اصالت را به عهده دارد. مدیریت دو شهرک خزرشهر شمالی و جنوبی از چند نفر از اعضاي هیئت مدیره و مدیر عامل وبازرس تمامی کارهای مربوط به عمران وابادی شهرک را اداره می‌کنند .

خزرشهر شمالی وجنوبی کلا محصور و مستقل با ورودی سر درب بسیار شیک در خور این شهرک با اصالت تردد انجام می‌شود نگهبانی فعال ۲۴ ساعته در قسمت گیت تردد ودر تمامی خیابان‌ها و کوچه های شهرک به صورت سه شیفت امنیت و تردد ها را در این شهرک به عهده دارند .

امکانات شهرک خزرشهر شمالی یک فروشگاه مارکت در قلب شهرک دور میدان اصلی شهرک در خیابان صدف قرار گرفته که از تمام کوچه ها و خیابان‌های خزرشهر می‌توان به راحتی به این فروشگاه با دسترسی بسیار آسان خرید خود را انجام دهید برای رفاه بیشتر ساکنین این شهرک بانک تجارت در ضلع جنوبی خیابان دریا احداث شده تا مالکین خزرشهر بتوانند کارهای مربوط بانکی خودرا در شهرک انجام دهند تا نیاز به خروج از شهرک نباشد.

رستوران‌هایی در قسمت شمالی شهرک خزرشهر در خیابان دریا قرار دارد که میتوانید غذاهای مورد نیاز خودرا تامین کنید در قلب این شهرک زیبا تفریحاتی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده از پارک بازی بچه ها تا زمین تنیس ، والیبال ، بسکتبال برای نوجوانان وبزرگسالان جهت ورزش و سرگرمی اوقات فراغت برای ساکنین و توریست‌های شهرک خزرشهر احداث شده که در کنار فضای سبز و ویلاهای لوکس و لاکچری این شهرک سرسبز حال و هوای خاص ورزش و تفریح را برای شما به یادماندنی می‌کند وپیک شلوغی شهرک خزرشهر در ایام تعطیلات عید نوروز می‌باشد که اکثر مالکین این شهرک تعطیلات نوروز خود را در خزرشهر سپری می‌کنند.

در ایام تعطیلات تابستان هم شاهد توریست‌ها و مالکین زیادی در خزرشهر برای استفاده از تفریحات دریایی با قایق های خصوصی و جت اسکی و طرح سالمسازی دریا که جنب سی ساید خزرشهر چادری به پا شده تا قسمت حریم برای شنا تحت نظر غریق نجاتها دررزمانهای مشخص و معین شده برای آقایان و خانم‌ها درساعاتی برای یک شنا سالم در گرمای تابستان شمال لذتی به یاد ماندنی در خزرشهر تمامی ساکنین و توریست‌ها را به خود جذب نموده است.

برای ورود به شهرک خزرشهر شمالی و جنوبی شما میتوانید با کارت تردد به این شهرک وارد شوید یا یکی از مهمانهای یکی از مالکین این شهرک با هماهنگی مالک خزرشهر تردد داشته باشید. مجوز ورود در خزرشهر با کارت مالک که مربوط به مالک ویلا تمام مشخصات مالک وشماره پلاک ویلا درج شده و کارت میهمان هم از طریق دفتر مالکین خزرشهر به صاحب ویلا داده می‌شود تا مالکین برای تردد میهمانهای خود دچار مشکل نشوند.

این کارتها در هر شش ماه اعتبار خودرا از دست می‌دهد و نیاز به تمدید در صورت پرداخت و تسویه حساب شهرک می‌باشد به جهت آبادی وهمیشه زنده بودن شهرک خزرشهر شارژهایی طی زمان مشخص باید توسط مالک ویلا پرداخت شود تا خدمات شهرک خزرشهر رسیدگی به فضاهای سبز خزرشهر وابادی و صادر تا کارتهای مالک و مهمان صادر شود.

مبلغ پرداختی شارژهای خزرشهر بستگی به متراژ زمین ویلا بستگی دارد و محاسبه می‌شود کسانی که تمایل به ورود به خزرشهر دارند می‌توانند از ویلاهای اجاره ای به صورت قرارداد هفتگی یاروزانه در تمامی فصول سال ویلای مورد نظر خودرا رزرو کنند که هر ساله شاهد توریست‌های زیادی در شهرک خزرشهر هستیم یکی از شهرکهای جذاب توریستی در شمال ایران می‌باشد که طرفداران زیادی دارد شما میتوانید تصوری از یک زندگی باپرستیژ و اشرافی و تصور کوچکی از سبک زندگی کشورهای غربی را در این شهرک چه از لحاظ بافت شهرک ویلا و خودروهای روز را درخزرشهر تجربه کنید.

خیابان مروارید:

خیابان مروارید یکی از عریض ترین خیابان‌های این شهرک می‌باشد خیابانی مشجر در ضلع غرب شهرک خزرشهر شمالی قرارگرفته ابتدای خیابان مروارید به ضلع شمال ویلای مورد نظر فروش ما در قطعه سوم از دریا قرار گرفته زمینی دونبش با متراژ ۱۱۵۰متر زمین حیاط شمالی مشجر لوکیشن عالی در این خیابان از ورودی یک درب کوچک فلزی کوتاه و یک درب پارکینگ فلزی مسقف قرار دارد .

از ابتدای ورودی از یک حیاط بسیار دل باز وسیع انبوهی از درختان وگلهای زیبا بهشتی رویایی انتهای حیاط به ضلع جنوب ویلایی دو طبقه عمارت زیبا به چشم میخورد که در ضلع غربی حیاط مشجر الاچیق و باربیکیو در جایی دنج با وسعت دیدی به فضای سبز ویلا لذت خوردن چای و کبابی فراهم شده انتهای حیاط در ضلع جنوب درب چوبی بسیار زیبا وارد ویلا میشویم‌.

یکی از محاسن این ویلا این است که وقتی وارد ویلا شدیم به دو قسمت مجزا تشکیل شده که یک درب در ضلع غرب و یک درب در ضلع شرق این ویلا را به دو قسمت تشکیل داده برای کسانی که به صورت جمعی برای تفریح می‌توان خصوصی تر وراحت تر باشند مورد استفاده قرار بگیرد در هر قسمت از این دو ویلا هر واحد مجزا ‌کامل به متراژ ۳۰۰ متر سه خواب با امکانات کامل برای هر واحد ساخته شده که جمع متراژ بنا ۶۰۰ متر در ۶ خواب دارای مستر میباشند.

توضیحات:

سازه این ویلا حدود ۱۰ سال بتن ساخته شده و کلیه متریال داخلی ویلا بازسازی به روز شده می‌باشد وارد سالنی بزرگ میشویم کف پوشیده از پارکت قهوه ای و سقف کاذب با نور پردازی بسیار زیبا انتهای سالن اشپزخانه ای مدرن و زیبا ساخته شده درقسمت هم کف ویلا یک سرویس در ورودی سالن قرار دارد سالنی وسیع ودلباز غرق در نور با پنجره های دو جداره وبلند زیبا که چشم اندازی به فضای سبز حیاط ویلا حس یک ویلا ی شمال را به شما انتقال می‌دهد.

تاسیسات این ویلا دارای اسپیلیتها سرد و گرم و شوفاژ که دارای رادیاتورهایی برای گرمایش ویلا در نظر گرفته شده در قسمت ورودی ویلا یک پله چوبی زیبا قرار گرفته که در قسمت زیرین راه پله فضایی با سنگهای رنگی سفید فضایی جالب به خود گرفته در کنار راه پله قسمتی برای تلویزیون تعبیه شده که به دیوار وصل شده که در قسمت میانی سالن تعبیه شده تا از تمام فضای سالن دید داشته است.

در قسمت ورودی اشپزخانه میز ناهار خوری چیده مان شده و چند ست مبل هم در کل سالن چیده شده فضایی ویلایی و با حس لذت بردن از یک ویلایی نسبتا مدرن شمارا میزبانی مینماید از راه پله چوبی به طبقه بالا هدایت میشویم سقف کاذب بسیار زیبا با نور پردازی عالی به طبقه بالا میرسیم سه اتاق خواب دارای مستر با ابعاد بزرگ و کمد دیواری کاربردی قرار گرفته یک تراس در ضلع شمالی رو به فضای سبز چشم اندازی ایده ال تر از حد تصور قرار دارد کاملا کاربردیست هر واحد از این ویلا تمامی امکانات و توضیحاتی که دادم را دارند.

شما میتوانید ویلایی در شهرک خزرشهر شمالی خریداری نمایید که از دو‌ویلا استفاده کنید پیشنهاد ویژه ای برای عزیزانی که خانواده ای با تعداد زیاد هستند بسیار مناسب است تیم املاک ویلای من در شهرک خزرشهر و شهرک دریاکنار قرار دارد شما میتوانید تمامی نیازهای ملکی خودرا با ما در میان بگذارید تا مشاوران ما نسبت به بودجه شما خریدی مطمئن با کارشناسی قیمت روز در خزرشهر ودریاکنار بااطمینان خاطر وامنیت صاحب ویلای رویایی خود شوید با ما در ارتباط باشید ازطریق وبسایت به آدرس : www .ivillaa.com و یا شماره تماس ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲ کارشناس فروش آقای محمد علیزاده تماس حاصل فرمایید . بهترینها را در شهرک خزرشهر و دریاکنار از ما بخواهید .

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

جزئیات ملک:

شناسه ملک: HI-07176
نوع ملک: ویلایی
وضعیت ملک: فروش
[contact-form-7 id="3484"]

نمایش های ملک:

نظر برای فروش ویلا در شهرک خزرشهر شمالی 09116392262

Avatar
امتیاز کلی:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر