فروش ویلا در شهرک خزرشهر جنوبی 09116392262

فروش ویلا در شهرک خزرشهر جنوبی 09116392262

فروش ویلا در شهرک خزرشهر جنوبی 09116392262 : کد 161

  • ۱۰۰۰ متر زمین
  • حیاط شمالی مشجر انواع درختان و گلهای زیبا
  • ۳۰۰ متر بنا
  • فلت قدیمی بازسازی شده
  • ۴ خواب سه سرویس
  • لوکیشن عالی کوچه امن و دنج
  • گذری ممتاز با دسترسی عالی به بلوار اصلی شهرک تکرار نشدنی 
  • سند شش دانگ با اصالت تک مالک و فروشنده واقعی

تمامی مطالب ومحتوا این سایت کاملا اختصاصی تهیه شده هرگونه سو استفاده ‌کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت مدیریت املاک ویلای من کارشناس آقای محمد علیزاده باتشکر.

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

کارشناس فروش:

علیزاده  ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲

شهرک خزرشهر جنوبی :

شهرک خزرشهر جنوبی از شهرکهای برند و یکی از دنجترین شهرکهای شمالی کشور درضلع جنوبی خزرشهر شمالی قراردارد این شهرک زیبا و پرطرفدار از تمامی نقاط کشور دراین شهرک سرمایه گذاری شده است.

اکثر مالکین از تهران در ایام تعطیلات به خزرشهر برای اوقات وفراغت خود اولویت درخزرشهر جنوبی روزهای با یاد ماندنی راسپری می‌کنند خیابان‌های چهار باند دو باند برای تردد خودرو ویک باند دو چرخه و موتور سیکلت و یک باند هم برای پیاده روی درنظر گرفته شده است.

تنها شهرکی است که خیابان‌های آن به این شکل طراحی واجرا شده نگهبانی ۲۴ ساعته در سه شیفت تمامی خیابان‌ها و کوچه های شهرک را محافظت می‌کنند یکی از امن ترین شهرکهای شمالی کشور محسوب می‌شود. در خزرشهر شهرکی محصور شده افراد متفرقه نمیتوانند به داخل شهرک وارد شوند فقط افرادی که دارای کارت تردد مالک و میهمان هستند می‌توانند رفت و آمد داشته باشند.

امکانات شهرک خزرشهر جنوبی زمین فوتبال ، والیبال ، تنیس و بسکتبال و کرایه دوچرخه و موتورهای چهار چرخ برای رفاه ساکنین خزرشهر احداث شده این شهرک زیبا دارای دو بخش بافت قدیم و بافت جدید می‌باشد اکثر تیپ های قدیمی در بناهای فلت و دوبلکس و کانکسی چوبی درمتراژهای ۱۲۰ تا ۲۵۰ متر متغیر می‌باشد متراژ زمین ها از۸۰۰ متر تا ۱۵۰۰ متر ودر بافت جدید خزرشهر جنوبی متراژ زمین‌ها از۸۰۰ تا ۱/۳۰۰ متر پلاک بندی شده اند که اکثرا بناهای نوساز دوبلکس و تریبلکس در متراژهای مختلفی ساخته شده اند.

توضیحات:

ویلای مورد نظر فروش ما در بافت قدیم شهرک خزرشهر جنوبی دریکی از بهترین لوکیشن این بافت دارای ۱۰۰۰ متر زمین حیاط شمالی مشجر با انواع درختان و گلهای زینتی وبنا۳۰۰ متر چهار خواب سه سرویس در تیپ فلت بازسازی شده است در اواسط کوچه امن ودنج دارای سند شش دانگ با اصالت حیاطی دلباز وسیع با درختان و گلهای زیبا تصوری از یک ویلادرباغی مشجر شما را به رویای حقیقی میکشاند.

از ورد از درب کوچک فلزی و یک پارکینگ مسقف با درب فلزی کوتاه وارد حیاط از مسیری تفکیک شده از کنار درختان و گلهای زیبا به ویلامیرسیم از یک تراس مسقف درمیان باغچه از درب چوبی وارد سالن میشویم سالنی وسیع و تفکیک شده در انتهای سالن اشپزخانه با کابینتهای چوبی و کانتر زیبا سقفی چوبی شیبدار انتهای سالن ضلع جنوبی یک اتاق خواب مستر و کمد دیواری فضای استاندارد قرار گرفته است.

در اواسط سالن یک راه که اتاق خواب های دیگر را از هم جدا کرده سه خواب با یک سرویس در میان آنها قرار گرفته تمامی اتاق خواب‌ها فضایی استاندار دارای کمد دیواری و اسپیلیت گرمایش و سرمایش نصب و تمامی فضای ویلا دارای رادیاتور برای گرمایش نصب می‌باشد دارای موتور خانه مجزا برای گرمایش درنظر گرفته شده ویلای خزرشهر جنوبی مورد نظر ما درسبک قدیم خود یکی از مقاوم ترین ویلاها می‌باشد که دارای سازه بتن و فلز طراحی و ساخته شده که اکثر خریداران تمایل به بازسازی آن را دارند به دلیل مقاومت و صرفه جویی در هزینه ساخت کمتر مالکین اقدام به ساخت مجدد ویلای خود اقدام می‌کنند.

ارتباط با ما:

شما خریدارن عزیز میتوانید برای خرید این ویلا یادیگر ویلاهای شهرک خزرشهر جنوبی و شمالی و یا شهرک دریاکنار برای خرید ویلای مورد نظر خود از طریق تیم املاک ویلای من واقع درشهرک خزرشهر و شهرک دریاکنار با کارشناسی قیمت روز ویلای رویایی خودرا درکنار ما با خریدی به یاد ماندنی و با اطمینان خطر صاحب ویلا با هر بودجه خریدی که دارید با ما درارتباط باشید از طریق وبسایت www.ivillaa.com ویا شماره تماس کارشناس فروش آقای محمد علیزاده ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲ بهترینها را درشهرکهای برند کشور خزرشهر و دریاکنار از ما بخواهید .

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

جزئیات ملک:

شناسه ملک: HI-08042
نوع ملک: ویلایی
وضعیت ملک: فروش
[contact-form-7 id="3484"]

نمایش های ملک:

نظر برای فروش ویلا در شهرک خزرشهر جنوبی 09116392262

Avatar
امتیاز کلی:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر