فروش ویلادرشهرک دریاکنار 09116392262

فروش ویلادرشهرک دریاکنار 09116392262

فروش ویلادرشهرک دریاکنار 09116392262 : کد 154

  • ۳۵۰ متر زمین بنا ۱۲۰ متر
  • قدیمی قابلیت بازسازی را دارد
  • کوچه امن ودنج
  •  لوکیشن عالی
  • سند شش دانگ با اصالت
  • شهرک پلاک جنوبی موقعیت تجاری گذری ممتاز بادسترسی آسان به مراکز خرید مناسب برای سرمایه گذاری

تمامی مطالب ومحتوا این سایت کاملا اختصاصی تهیه شده هرگونه سو استفاده ‌کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت مدیریت املاک ویلای من کارشناس آقای محمد علیزاده باتشکر.

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

فروش ویلادرشهرک دریاکنار 09116392262

کارشناس فروش:

علیزاده  ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲

شهرک دریاکنار :

شهرک دریاکنار جزیره زیبایی ها اعتماد می سازد وزندگی شمارا با پرستیژ می‌کند انتخاب اول اکثریت ثروتمندان می‌باشد که می‌توانند خانه رویایی خودرا دراین بهشت پنهان محقق سازند.

شهرک دریاکنار کاملا خصوصی ‌،ساحلی ، جنگلی با ساحل شنی سنگی یکی از بزرگ‌ترین شهرک از نظر وسعت وقدمت درسراسر کشور می‌باشد شهرکی با اصالت وشناسنامه دار وزندگی در آن تفاوت بسیاری نسبت به سایر نقاط شهری است که اغلب به دلیل این تفاوت برای خرید ویلاهزینه سنگینی را پرداخت می‌کنند دریاکنار دارای اعتبار وبرندی جهانی را برای خود ثبت نموده است.

لوگو‌چتر آبی یکی از نشانه های همیشگی شهرک دریاکنار می‌باشد که هر جایی دیدن آن شما را به یاد این شهرک زیبا می اندازد همین امر باعث شده تا سر در جدیدی به همین شکل طراحی و اجرا شد و نام چتر آبی دریاکنار برای همیشه ماندگارتر شد.

توضیحات:

شهرک دریاکنار از نظر شهر سازی کاملا مهندسی محاسبه شده و تمامی خیابان ها و کوچه ها بر طبق اصول یک شهرسازی وضوابط یک شهرک اجرا شد از پلاک بندی ویلاها گرفته تا فضای سبز تعریف شده های مشاع شهرک و نام گذاری وشماره گذاری بر روی تمامی ویلاها تقسیم بندی درستی صورت گرفت.

دربین تمام پلاکهای ساخته شده یک عابر راه پیاده درنظر گرفته تا هم فاصله ای بین ویلاهای مجاور داشته باشد هم ساکنین بتوانندبه راحتی از کنار تمامی ویلاها به کوچه های دیگر شهرک راه یابند که تمامی مسیر پیاده رو کاملا مشجر با انبوهی از درختان وگلهای زیبایی را چندان برابر نموده ورودی تمامی خیابان‌های شهرک دریاکنار یک کیوسک نگهبانی دایر شده و نگهبان آن خیابان به صورت ۲۴ ساعته که در سه شیفت در پست خود حاضر و امنیت را برای ساکنین خیابان برقرار مینمایند.

شهرک دریاکنار از نظر امنیت بسیار قابل اعتماد بر ساکنین بوده و همین امر باعث آرامش واسایش ساکنین این شهرک همیشه سبز واب و هوای معتدل وبا طراوت در تمام فصول سال که هر فصلی زیبایی خاص خود را دارد ازمحاسن شهرک بوده که بسیاری از مالکین به صورت دائم زندگی در این جزیره زیبایی‌ها را انتخاب برتر برای زندگی سالم بدور از هیاهوی شهری به خود جذب نموده تمامی ساکنین دائم و چه توریست‌های موقت در این بهشت زمینی همیشه در حال پیاده روی و دوچرخه سواری و تفریحات سالم دریایی جزو سرگرمیهای ساکنین می‌باشد.

توضیحات:

ویلای فروشی مورد نظر ما در خیابان اول شهرک قرار دارد زمینی با ابعاد ۳۵۰ متر و بنا ساخته شده قدیمی به متراژ ۱۲۰ متر فلت دو خواب که قابلیت بازسازی را دارد در خ اول شهرک دریاکنار از گیت اول نگهبانی شهرک وارد خ بلوار اصلی دریاکنار وارد خ میشویم که این خیابان بلواری زیبا مملو از درختان کهنسال مسیری سبز وبسیار زیبا که نا انتهای همین بلوار منتهی به دریا و سی ساید و رستوران‌های سنتی شهرک دریاکنار ختم می‌شود که حدودا یک کیلومتر مساحت دارد.

یکی از کوچه های خ اول شهرک دریاکنار ویلای مورد نظر ما اکثر ویلاهای این کوچه ‌خیابان قدیمی وفلت ساخت قدیم خود را حفظ کرده و تعداد محدودی به نوسازی پرداختند اغلب زمینه‌ای این خ و کوچه بین متراژهای ۲۰۰ تا ۵۰۰ متر پلاک بندی وساخته شده اند از ورودی درب کوتاه فلزی که اکثر ویلاهای شهرک دریاکنار به همین شکل و اندازه ساخته می‌شوند در طرح ها و سلیقه های مختلف اجرا می‌شوند.

وارد حیاط شمالی ویلا میشویم حیاط شمالی کوچک به ویلای قدیمی میرسیم دو راه رو یکی در غرب ویلا ودیگری در شرق ویلا با عرض تقریبا ۳ متر تا مرز ویلای مجاور فاصله دارد که در پشت ویلا در ضلع جنوبی حیاط نسبتا بزرگی با درختان وگلهای زیبا قراردارد یک درب چوبی قدیمی ورودی اصلی ویلا قرار گرفته داخل ویلا سالنی به متراژ ۴۰ متر و دو اتاق خواب ۱۲ متر با کمد دیواری ویک سرویس در وسط سالن و یک اشپزخانه در کنار سالن به سبک قدیمی دیده می‌شود.

تمامی متریال داخلی این ویلا قدیمی و نیاز به بازسازی کامل دارد از تاسیسات گرفته تا درب و کابینت وسرویسها تماما نیاز به یک نوسازی کلی در همین متراژ نیاز دارد البته طبق سلیقه هر مالکی این نوع بازسازی‌ها کاملا متفاوت اجرا می‌شود ناگفته نماند که اغلب این بناها را کاملا تخریب و ساخت یک ویلا را آغاز می‌کنند سطح اشغال برای اجرا درشهرک دریاکنار ۴۵ درصد در هم کف و ۲۵ درصد در طبقه بالای ساختمان مجاز و قابل اجراست خرید این ویلا مناسب برای سرمایه گذاری و استفاده شخصی می‌باشد .

ارتباط با ما:

شما عزیزان میتونید برای خرید این ویلا و ویلاهای دیگر در شهرک خزرشهرشمالی و جنوبی و شهرک دریاکنار با هرربودجه مالی که دارید با قیمت کارشناسی روز از طریق املاک ویلای من درشهرک دریاکناربا کارشناس فروش محمدعلیزاده یا از طریق وبسایت املاک ویلای من www.ivillaa.com با مادر ارتباط باشید با تشکر از حسن انتخاب شما .

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

جزئیات ملک:

شناسه ملک: HI-07203
نوع ملک: ویلایی
وضعیت ملک: فروش
[contact-form-7 id="3484"]

نمایش های ملک:

نظر برای فروش ویلادرشهرک دریاکنار 09116392262

Avatar
امتیاز کلی:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر