شهرک باستی هیلز لواسان تهران 09116392262

شهرک باستی هیلز لواسان تهران 09116392262

شهرک باستی هیلز لواسان تهران 09116392262

استی هیلز لواسان کجاست؟ | قلعه های لاکچری ایران

شهرک باستی هیلز هم ورن با بورلی هیلز امریکا

حتما شما هم این روزها نام شهرک باستی هیلز لواسان را شنیده اید کــه مي گویند قلعه هایی در آن ساخته شده کــه دیوارهایش 6 الی 10 متر ارتفاع دارند ، تا کمي قبل تر برای ورود به این شهرک باید مجوز ورود مي گرفتید اما الان به دستور قوه قضاییه (تیرماه 98) ورود به این شهرک آزاد شده ، به شما پیشنهاد مي کنیم به این محله نروید چراکــه داغ دل مرفه بودن را بدجوری به دلتان مي گذارد. اما امروز به صورت مجازی سفری خواهیم داشت به این شهرک و درباره آن مطالب جالبی برایتان داریم.

باستی هیلز دقیقا کجاست؟

شهرک «باستی هیلز» معروف به بورلی هیلز لواسان کــه در دامنه کوه‌های شمال شهر لواسان واقع شده، با منظره‌ای بی‌نظیر از شهر لواسان و سد لتیان، به یکی از زیباترین مناطق کشور تبدیل شده است.این منطقه حدود ۳۵۰ هکتار زمين دارد. دور تا دور شهرک باستی هیلز دیوار کشی شده و همانطور کــه از ورودی آن مشخص است بعید است کــه هرکسی بتواند وارد آن شود. مگر اینکــه ساکن یکی از ۳۶ ویلای لاکچری در شهرک باشد.قیمت ویلا در شهرک لاکچری باستی هیلز هیچ محدودیتی ندارد.

توضیحات:

بسیاری از لاکچری‌ترین ویلاهای این شهرک تقریبا دو هزار و ۵۰۰ متر زیربنا دارند کــه شامل پارکینگ، انباری، بالکن، سونا، استخر، جکوزی، سالن ورزشی و … مي باشد.این ویلا حدود چهار سال است کــه ساخته شده و شش خواب مستر دارد. هر اتاق برای خودش یک تراس مجزا دارد کــه به لطف تریبلکس بودن بنا این امکان به ویلا اضافه شده. پنجره همه اتاق‌ها قدی است و کل ویلا مبله و فول‌فرنیش شده است. محوطه آن به سبک هلندی ساخته شده و تنوع گیاهی زیادی دارد.

با توجه به دیوارکشی دور شهرک، این منطقه به یک منطقه لاکچری برای ثروتمندان تبدیل شده است کــه بدون توجه به قوانین کشور در آنجا انواع هنجارشکنی‌ها دیده مي‌شود.ساخت و سازه‌های عجیب و غریب زیرگوش تهران همچنان ادامه دارد. ویلا‌های چند هزارمتری کــه بیشتر به قصر‌های رویایی مي‌ماند مثل قارچ از گوشه و کنار مناطق خوش آب و هوای تهران سبز مي‌شوند. لواسان یکی از ییلاق‌های قدیمي پایتخت کــه مورد علاقه ویلاسازان و البته مشتری‌های لاکچری است کــه حالا برای خودشان محله‌ای اشرافی در دل این منطقه درست کرده اند.

توضیحات:

«باستی هیلز» نام این محله است. منطقه‌ای چند هکتاری کــه تا همين چند سال پیش خارج از محدوده لواسان بود، اما در یک چشم به هم زدن و با یک امضا داخل محدوده قرار گرفت و ارزش زمين‌های آن یک شبه چند صد برابر شد. بعد هم تفکیک زمين‌ها و قطعه بندی و شروع ویلاسازی. حالا با گذشت چند سال از آن همه زمين چیز زیادی باقی نمانده و آهن، بتن و ميل گرد تا ارتفاعات شمال غربی لواسان بالارفته است.

ویلا‌های چند هزارمتری کــه هرکدام با دیوار‌های بلندشان کــه بیشتر شبیه برج و بارو‌های قلعه‌های شاهزاده‌ها و اعیان و اشراف قرون وسطی اروپاست، در دل ارتفاعات این منطقه جا خوش کرده اند. ویلا‌هایی اشرافی برای افراد خاص کــه در بین آن‌ها نام‌های شناخته شده بسیاری به چشم مي‌خورد.

باستی هیلز بر وزن بورلی هیلز:

اما ماجرای شهرک باستی هیلز لواسان به همين جا ختم نمي‌شود. نام این محله برگرفته از محله معروف «بورلی هیلز» لس آنجلس در ایالات متحده است. منطقه‌ای اشرافی برای افراد خاص کــه حتی سایر شهروندان هم اجازه تردد در آن را ندارند. اشرافی گری و تفرعون فقط به اسم و رسم این منطقه هم خلاصه نمي‌شود. ظاهر ویلا‌ها و سازه‌های ساخته شده در آن هم نشان از نوع خاصی از زندگی دارد.

نوع خاصی از زندگی کــه مخصوص طبقه ویژه‌ای از جامعه است. در واقع شهروند خاص بودن مجوز ورود به این شهرک عجیب است. بله در همين نزدیکی تهران، ام القری جهان اسلام باستی هیلز لواسان جایی است کــه فقط شهروندان خاص یا همان شهروندان درجه یک اجازه ورود به آن را دارند. افرادی کــه البته سال هاست شایعه‌های زیاد درخصوص ثروت‌های کلانشان به گوش مي‌رسد. اما حالا به نظر مي‌رسد این شنیده‌ها چندان هم بی اساس نبوده است.

رسیدن به این نقطه عجیب در زیر گوش تهران کار چندان سختی نیست. کافی چند کیلومتری از پایتخت دور شوید. بعد از چند پیچ گردنه قوچک به شهر لواسان و این شهرک مي‌رسید، البته همانطور کــه گفته شد، امکان ورود به این شهرک لاکچری فقط برای ساکنان ثروتمند ومهمان‌های ویژه آن‌ها ميسر است.

۱۲۸ هزارمتر مربع زمينی کــه متعلق به آقای «غ. م» به موافقت شهرداری وقت لواسان وارد محدوده این شهر شد. طی این توافق نامه کــه به تایید شواری شهر لواسان هم رسید مالک یکی از شرکت‌های پتروشمي شناخته کشور در ازای واگذاری ۸ هزار و ۵۰۰ متر زمين و بخش کوچکی از همين زمين‌ها به علاوه پرداخت ۳۳۰ ميلیون تومان به شهرداری اجازه تفکیک ۵۰ قطعه ۲ هزارمتری را به دست آورد.

آقای «غ. م» از قضا از فعالان باسابقه اتاق بازرگانی است و چند شرکت بزرگ پتروشیمي را هم مدیریت مي‌کند. دقیقا در همان روز یعنی ۲۳ خرداد سال ۱۳۸۰ این توافق نامه به تایید شواری شهر لواسان هم رسید، تا ظاهرا همه چیز قانونی باشد! ناگفته پیدا است با این موافقت نامه کــه ظاهرا هیچ مشکل قانونی هم نداشت، ارزش این زمين چندبرابر شد.

زمين کلنگی در باستی هیلز لواسان، ۲۴ ميلیارد تومان:

باستی هیلز حتی از اپلیکیشن‌های ثبت رایگان آگهی هم سر در آورده. یک زمين کلنگی در یکی از این اپلیکیشن‌ها به فروش گذاشته شده است. این زمين ۹۰۰ متر است و صاحب آن مي‌خواهد متری ۲۷ ميلیون تومان برای آن دریافت کند. این یعنی کل زمين حدود ۲۴ ميلیارد تومان مي‌ارزد. صاحب آگهی مي‌گوید این زمين کاملا مستطیلی است و جان مي‌دهد برای اینکــه در آن ویلا بسازی. تک مالک است و دردسر انتقال سند ندارد. چاه آب دارد و برقش سه فاز است. از تصاویر آگهی هم پیداست کــه یک حیاط ویلای کلنگی است کــه کلی درخت دارد.

زمين تجاری ۲۸ ميلیاردی در باستی هیلز:

شهرک باستی هیلز لواسان تنها به ویلا‌های لاکچری آن ختم نمي‌شود. بعضا مي‌توانید نشانی زمين‌های تجاری انی منطقه را هم در آگهی‌ها پیدا کنید. مثلا یک زمين ۷۴۰ متری دوبلکس با دو بر ۳۴ و ۴۲ متری در شهرک باستی هیلز لواسان قرار دارد کــه صاحبش برای آن متری ۳۸ ميلیون تومان قیمت گذاشته و کل آن را ۲۸ ميلیارد تومان مي‌فروشد.

قیمت ویلا در لواسان:

نگاهی به آگهی‌های فروش ویلا در لواسان مي‌تواند خواننده را دچار حیرت فراوان کند. ۱۰۰۰ متر بنای سوپر لوکس وبرند منطقه، ۴خواب ( ۲خواب مستر)، ویو ابدی، ۱۰ هزار متر زمين، دارای استخر سرباز با جکوزی و سونا داخل واحد، سند تک برگ و … به قیمت ۶۰ ميلیارد تومان.باورتان بشود یا نشود این ها نمونه هایی از ویلاهای موجود در باستی هیلز هستند!

۸۳۰ متر بنای تریبلکس، ساخته شده در سال ۹۷، دارای ۴ خواب، همراه با استخر سونا، جکوزی، سالن ورزشی و باشگاه بدنسازی طراحی شده زیر نظر فدراسیون بدنسازی کشور، واقع در کوچه فرعی معروف به کوچه خارجی‌ها، ترکیب معماری مدرن و high tech، محوطه سازی به سبک باغ سازی ژاپنی، روف گاردن و … به قیمت ۲۵ ميلیارد تومان. ۷۰۰ متر بنای لوکس با ۵ خواب (۴ مستر )، دارای استخر، سونا، جکوزی سر پوشیده در منفی یک با نورگیر مستقیم، سالن GYM (ورزش) در منفی یک، ٢ واحد پارکینگ مسقف ۳ واحد پارکینگ داخل حیاط به قیمت ۲۵ ميلیارد تومان.

ویلای سوپر لوکس در بهترین نقطه لواسان، با متریال روز اروپا فوق العاده خاص، دارای ۱۴۰۰ متر بنا تربلکس ۳خواب مستر ۶۰ متری و یک خواب ۲۰۰ متری رویایی مشرف به کل منطقه ۳۵۰ متر سالن اکوستیک با تعریفات خاص، استخر جکوزی دارای تراس ۲۰۰ متری با دید ۳۶۰ درجه دارای سیستم امنیتی و ضدسرقت به روز سرمایش گرایش چیلر، فول فرنیش خاص و …. قیمت ۶۵ ميلیارد تومان.

۱۸۰۰ متر زمين، ۷۰۰ متر بنا تریبلکس دارای ۷ خواب. ۱۲ ساله و بازسازی شده با سند شخصی، دارای استخر و سونا. قیمت ۳۶ ميلیارد تومان.بی‌نظیرترین ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰ متری، ۵ خواب، سال ساخت ۱۳۹۶، پارکینگ، انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی. قیمت ۱۵۰ ميلیارد تومان. نکته اینجاست کــه به رغم افزایش شدید قیمت‌ها، هنوز مشتریان پرو پاقرصی برای ویلاهای چند ده ميلیاردی و چند صد ميلیاردی لواسان وجود دارد و خرید و فروش در این منطقه راکد نیست.به نظر مي‌رسد حکایت لاکچری ترین منطقه تهران حالا فصلی تازه را شاهد است، ثروتمندان کم کم کوچ از تهران و حضور در باشگاه خود ساخته‌شان را ترجیح مي‌دهند هر چند حالا تخلفات و زمين خواری‌ها در این منطقه زیر ذره بین قرار گرفته است.اما گران ترین ویلاهای باستی هیلز بین 400 الی 700 ميلیارد تومان قیمت دارند.

مالک اصلی باستی هیلز کیست؟

غلامحسین مطهری اصل مالك اصلي شهرك باستي هيلز و همچنين رئيس هيات مديره شركت نويد زر كيش و اميركبير ، وي از كسانيست كه روزنامه اقتصاد به آنها لقب “ژنرال هاي تدبير و اميد”داده است وي سابقه طولاني در گرفتن مجوزهاي متعدد از جمله زمين هاي باغ اندرزگو در فرمانيه تهران و تبديل آن به برجهاي مركز خريد لاكچري “سانا” را دارد.

زمين یک ميلیون متر مربعی کلاک در لواسان:

کلاک هم در حال ساخته شدن برای اعیان نشین ها است. کلاک سال 82 مجوز تغییر کاربری را از شهرداری گرفته و الان ویلاهای اعیانی نیمه ساخته در حال ساخته شدن در آن هستند. کلاک هم خارج از محدوده اصلی لواسان است اما لاکچری و فوق العاده گران قیمت.

ارتباط با ما:

شما خریدارن عزیز میتوانید برای خرید این ویلا یادیگر ویلاهای شهرک خزرشهر جنوبی و شمالی و یا شهرک دریاکنار برای خرید ویلای مورد نظر خود از طریق تیم املاک ویلای من واقع درشهرک خزرشهر و شهرک دریاکنار با کارشناسی قیمت روز ویلای رویایی خودرا درکنار ما با خریدی به یاد ماندنی و با اطمینان خاطر صاحب ویلا با هر بودجه خریدی که دارید با ما درارتباط باشید از طریق وبسایت www.ivillaa.com ویا شماره تماس کارشناس فروش آقای محمد علیزاده ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲ بهترینها را درشهرکهای برند کشور خزرشهر و دریاکنار از ما بخواهید .

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید