سبک ویکتوریایی، نوعی از سبک دکوراسیون کلاسیک اشرافی

سبک ویکتوریایی، نوعی از سبک دکوراسیون کلاسیک اشرافی

سبک ویکتوریایی، نوعی از سبک دکوراسیون کلاسیک اشرافی

اگر به سبک دکوراسیون کلاسیک علاقه دارید و می خواهید خانه خود را مجلل و شیک دیزاین کنید، ما به شما سبک ویکتوریایی را پیشنهاد می کنیم. با ما همراه باشید تا نکات اجرا کردن این سبک در دکوراسیون را، به شما بگوییم.
سبک ویکتوریایی یکی از سبک های باشکوه دکوراسیون داخلی است که در زمان ملکه ویکتوریا، در آمریکا و انگلستان به وجود آمده است. این سبک به جزئیات و ریزه کاری ها، دقت فراوانی می کند و مخصوص محیط های عاشقانه و عارفانه می باشد.

اسباب و اثاثیه خانه در سبک ویکتوریایی:

1. در سبک ویکتوریایی از چه نوع پرده ای استفاده می شود؟
در سبک ویکتوریایی از پرده های زخیم، مخملی و طرح دار استفاده می شود. جالب است بدانید که در آن زمان تصور می کردند که نور آفتاب برای پوست مضر است و به همین علت است که پرده های زخیم وارد این سبک شده اند. به نمونه های زیر توجه کنید:

2. فرش در سبک دکوراسیون ویکتوریایی
فرش در این سبک بسیار اهمیت دارد و از فرش های شرقی استفاده می شود.

3. استفاده از مبل های بزرگ، یکی از ویژگی های سبک ویکتوریایی
مبل های بزرگ با کنده کاری های مختلف بر روی چوب آن، همراه با منحنی های زیبا نشانه سبک ویکتوریایی می باشد. این مبل ها بسیار شیک و زیبا هستند. به عکس زیر دقت کنید:

4. وسایل تزئینی و دکوریجات مورد استفاده در سبک ویکتوریایی
همان طور که گفتیم، سبک ویکتوریایی بسیار به جزئیات و ریزه کاری ها دقت می کند، پس وسایل تزئینی در این سبک بسیار مورد اهمیت است. کریستال های شیک، ظروف زیبا و طرح دار و مجسمه های مجلل در این سبک بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

رنگ در سبک ویکتوریایی:

در این سبک از رنگ های کلاسیک مانند زرشکی، میشی، قهوه ای، سرمه ای و ارغوانی استفاده می شود. اغلب رنگ های تیره در این سبک به کار برده می شود و سبز مخملی یکی از رنگ های پرکار برد در این سبک است.

تفاوت سبک ویکتوریایی و سبک فرانسوی:

باید بگوییم سبک ویکتوریایی و سبک دکوراسیون فرانسوی ، هر دو یکی از سبک های کلاسیک هستند، اما در سبک ویکتوریایی اغراق در استفاده از وسایل کلاسیک بیشتر است و ایجاد حس غنی تری نسبت به سبک فرانسوی دارد.
کلام آخر این که در این سبک سالن خانه و پذیرایی مهم ترین بخش دکوراسیون در خانه می باشد. اگر به این سبک علاقه دارید باید هزینه زیادی را برای خرید وسایل گران قیمت و تزئینی جات خاص کنید.

ارتباط با ما:

شما خریدارن عزیز میتوانید برای خرید این ویلا یادیگر ویلاهای شهرک خزرشهر جنوبی و شمالی و یا شهرک دریاکنار برای خرید ویلای مورد نظر خود از طریق تیم املاک ویلای من واقع درشهرک خزرشهر و شهرک دریاکنار با کارشناسی قیمت روز ویلای رویایی خودرا درکنار ما با خریدی به یاد ماندنی و با اطمینان خاطر صاحب ویلا با هر بودجه خریدی که دارید با ما درارتباط باشید از طریق وبسایت www.ivillaa.com ویا شماره تماس کارشناس فروش آقای محمد علیزاده ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲ بهترینها را درشهرکهای برند کشور خزرشهر و دریاکنار از ما بخواهید .

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

 

دیدگاهتان را بنویسید