اشرافی ترین و گران ترین خانه های دنیا 09116392262

اشرافی ترین و گران ترین خانه های دنیا 09116392262

اشرافی ترین و گران ترین خانه های دنیا 09116392262

قلعه دراکولا ،رومانی:

این خانه‌ی ۱۳۵ میلیون دلاری در رومانی واقع شده و یکی از لوکس‌ترین قلعه‌های دنیا است. سال ۱۹۸۰ بود که این قلعه که به عنوان خانه‌ی دراکولا شناخته می‌شود تبدیل به موزه شد. این خانه‌ی بزرگ و اشرافی ۵۷ اتاق و ۱۷ اتاق خواب دارد و لوازم خانگی آنتیکش بر زیبایی آن افزوده‌اند.

آپ‌داون کورت، انگلستان:

این یک خانه‌ی ۱۳۹ میلیون دلاری است که در دهکده‌ی ویندلشام انگلستان واقع شده است. معماری این خانه به سبک کالیفرنیایی است. آپ داون کورت در یک زمین ۵۸ هکتاری ساخته شده است، ۱۰۳ اتاق دارد و مجهز به تمام امکانات لوکس شده است. سال ۲۰۰۵ این خانه جز گران‌ترین‌های دنیا بوده است.

منِر، لوس آنجلس:

این خانه ۱۵۰ میلیون دلار می‌ارزد و بزرگ‌ترین خانه‌ی لوس‌آنجلس است. به آن نام اسپلینگ منِر را هم می‌دهند. منر سال ۱۹۹۱ به سبک کاخ‌های فرانسوی در زمینی به مساحت ۴/۶ هکتار ساخته شده است که ۱۲۳ اتاق به همراه تمام امکانات لوکس را دارد.

ویلای فرانچوک ، لندن:

این خانه ۱۶۱ میلیون دلار می‌ارزد و در مرکز لندن و در منطقه‌ی بلگریویا واقع شده است. خانه به سبک ویکتوریایی ساخته شده است و ۶ طبقه دارد. تمام امکانات لوکس مثل باشگاه، استخر، سینما، سالن بولینگ و دیگر امکانات در این خانه تعبیه شده‌اند.

ویلای ویکتوریایی، اوکراین:

این هم یک خانه ۱۶۱ میلیون دلاری دیگر است که صاحب آن النا فرنچوک تاجر بشر دوست اوکراینی است. این خانه‌ی ۵ طبقه دارای استخر، سونا، باشگاه، سینما و یک اتاق وحشت است.

عمارت هرست، سن سیمون، کالیفرنیا:

این خانه ۱۶۵ میلیون دلاری بوده و در ساحل مرکزی کالیفرنیا واقع شده است. صاحب این خانه ویلیام رندولف روزنامه‌نگار آمریکایی است و خانه‌اش در یک زمین ۶ هکتاری بنا شده است. این خانه‌ی اشرافی ۲۹ اتاق دارد و فیلم مشهور پدرخوانده در آن فیلم‌برداری شده است.

فرفیلد پاند، نیویورک:

این خانه‌ی ۱۷۰ میلیون دلاری متعلق به آیرا رنرت سرمایه‌گذار و تاجر است. این خانه در یک زمین فوق‌العاده بزرگ به مساحت ۶۳ هکتار واقع شده است و به عنوان بزرگ‌ترین خانه‌ی مسکونی آمریکا شناخته می‌شود.

پنت هاووس لندن:

این پنت‌هاوس ۲۰۰ میلیون دلاری در هایدپارک لندن واقع شده و تا الان گران‌ترین و لوکس‌ترین آپارتمان دنیا است.

ویلای لئوپولدا، ریویرای فرانسه:

این خانه‌ی ۵۰۶ میلیون دلاری گران‌ترین و لوکس‌ترین ویلای اروپا است. این خانه ۲۷ طبقه دارد و سال ۱۹۰۲ توسط پادشاه لئوپولد ساخته شده است. بنای ساختمان ۸۰۰۰۰ مترمربع بوده که در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار واقع شده است. در این مجموعه دو خانه‌ی مهمان و یک ساحل اختصاصی نیز وجود دارد که بهترین ساحل جنوب فرانسه هم است. ۱۱ اتاق خواب، ۱۴ سرویس و یک باغ بزرگ از دیگر امکانات این ویلا هستند.

آنتیلا، بمبئی:

شاید باورتان نشود اما گران‌ترین خانه‌ی دنیا به قیمت ۱ میلیارد دلار در بمبئی واقع شده است که ۲۷ طبقه دارد. گفته می‌شود این خانه نسخه‌ی مدرن تاج محل است. مالک این خانه موکش آمبانی پنجمین مرد ثروتمند دنیا است و با مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع، تمام امکانات لوکسی را که انتظار می‌رود دارد.

توضیحات:

باشگاه خبرنگاران جوان: کاخ «لئوپولد دوم» دومین پادشاه بلژیک به قیمت 350 میلیون یورو ( 410 میلیون دلار) به فروش گذاشته شد که با این احتساب، این کاخ، گرانترین خانه روی زمین به حساب می آید که برای فروش گذاشته شده است. اين عمارت كه «ویلا لی سِدق» (Villa Les Cèdres) نام دارد، در سال 1830 ساخته شده و 18 هزار فوت مربع مساحت دارد. این خانه 14 اتاق خواب دارد و بر روی منطقه ای سرسبز و مشرف به ساحل «سن ژا کاپ فرا» در جنوب فرانسه واقع شده است.

طبق اعلام خبرگزاری بلومبرگ، کتابخانه این کاخ حدود 3 هزار کتاب دارد. همچنین قرار است فرش ها، اثاثیه و تابلوهای این کاخ به فروش برسد.
لئوپولد (پادشاه بلژیک)، «ویلا لی سدق» را در سال 1904 خریداری و پس از آن به توسعه مساحت خانه اقدام کرد. پس از وی، مالکیت این خانه در سال 1924 به خانواده «مارینر لاپوستول» واگذار شد؛ آنها نیز به کاشت درختان خرما در آن اقدام کردند. قدمت برخی باغ های این کاخ به 300 سال می رسد.

در سال 2016 یک شهروند ایتالیایی به نام «دیوید کامپاری» این کاخ را خریداری کرد و هم اکنون از طریق شرکت املاک «ساولز» برای فروش گذاشته شده است. در صورتی که این خانه به مبلغی که برای آن مشخص شده به فروش برسد، به عنوان گرانترین خانه در جهان به ثبت خواهد رسید.

ارتباط با ما:

شما خریدارن عزیز میتوانید برای خرید این ویلا یادیگر ویلاهای شهرک خزرشهر جنوبی و شمالی و یا شهرک دریاکنار برای خرید ویلای مورد نظر خود از طریق تیم املاک ویلای من واقع درشهرک خزرشهر و شهرک دریاکنار با کارشناسی قیمت روز ویلای رویایی خودرا درکنار ما با خریدی به یاد ماندنی و با اطمینان خاطر صاحب ویلا با هر بودجه خریدی که دارید با ما درارتباط باشید از طریق وبسایت www.ivillaa.com ویا شماره تماس کارشناس فروش آقای محمد علیزاده ۰۹۱۱۶۳۹۲۲۶۲ بهترینها را درشهرکهای برند کشور خزرشهر و دریاکنار از ما بخواهید .

شهرک ساحلی دریاکنار بابلسر:

www.ivillaa.com

شهرک خزرشهر بابلسر:

www.ivillaa.com

سایت های مرتبط :

www.otag.ir

www.ssco.tv

www.lgarden.ir

www.chidaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید